Darmowa dostawa: dla zamówień od 300 zł
Koszty dostawy

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 300 ZŁ INPOST.

KOSZTY DOSTAW 

Forma dostawy    

INPOST - paczkomaty, odbierasz kiedy chcesz i jak chcesz!

Koszt wysyłki 12,00 zł

 


W trosce o zakupione przez Państwa produkty wysyłamy je   za pośrednictwem firm kurierskich  DPD oraz Pocztex  pozostawiając Państwu wybór najdogodniejszej formy. Wartość i koszt Państwa zamówienia uzależniona jest od wybranej formy płatności i wartości zamówienia. Koszty wyświetlając się w karcie zamówienia wraz z informacją o płatnościach i naliczanych prowizjach. Przy przesyłkach operatorami prywatnymi darmowa dostawa obowiązuje od zakupów powyżej 300 zł.

Wysyłka standardowa 
DPD - stały koszt 18,50 zł + 3 zł jeśli za pobraniem

Pocztex-stały koszt 17,50zł + 3 zł jeśli za pobraniem
 


Odbiór osobisty w sklepie firmy w Słupsku 

Informujemy, że koszty wysyłki poza terytorium Rzeczypospolitej Polski  obliczane są indywidualnie do każdego zamówienia.

KOSZTY ZWROTÓW zgodnie z UOKIK:
Informujemy, iż zgodnie z obowiązującym prawem jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu. W przypadku zwrotu części zamówionych produktów sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi jakichkolwiek kosztów związanych z dostawą. 

Czy w przypadku Klient może odstąpić od umowy zanim towar zostanie dostarczony konsumentowi?

Tak, Konsument może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy również przed otrzymaniem towaru. W takiej jednak sytuacji Sprzedawca – jeżeli wysłał już zamówiony przez Konsumenta produkt – ma możliwość obciążenia go kosztami , które konsument zobowiązany byłby ponieść, w sytuacji odstąpienia od umowy po odbiorze towaru (odstąpienie od umowy)


ang. Please be advised that shipping costs outside the territory of the Republic of Polish are calculated individually for each order.

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ~ANNA~ ANNA KUBACKA wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą: adres miejsca wykonywania działalności: ul. Cypriana Kamila Norwida 29, 76-200 Słupsk, NIP 8390031394, REGON 770725540 zwaną dalej Administratorem danych. Dane kontaktowe do Administratora to: e-mail: sklep.missanna@gmail.com 

Dane osobowe przekazane są operatorom pocztowy/kurierskim w celu dostarczenia towaru w ramach umowy sprzedaży.
Szczegóły dotyczące procesów przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz w Regulaminie sklepu. Od dnia 25 maja 2018 r. powyższe dokumenty i zasady przetwarzania dostosowane są do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl