Darmowa dostawa: dla zamówień od 300 zł
Prezent od serca 0
Prezent od serca

 

Pamiętasz swoją reakcję, kiedy rozpakowywałaś/łeś prezenty będąc dzieckiem? Serduszko biło mocniej, przepełniało Cię mnóstwo szczęścia i radości a poziom endorfin sięgał zenitu. Czy dziś potrafimy się w jakiejś części cieszyć tak jak wtedy, kiedy byliśmy dziećmi? Okres przedświąteczny oraz świąteczny to piękny, magiczny czas, który warto celebrować i intensywnie przeżywać. Przygotowania, sprzątanie, gotowanie, dekorowanie, robienie prezentów wiążą się z dużym wysiłkiem. Pragniemy, aby wszystko było perfekcyjnie przygotowane i zorganizowane. Zadbajmy jednak w pierwszej kolejności o wewnętrzny spokój a wtedy reszta spraw poukłada się po naszej myśli.

Świąteczne prezenty

Lubisz obdarowywać czy otrzymywać prezenty? Zarówno jedno, jak i drugie potrafi sprawić ogromną frajdę. Wędrówki po sklepach, buszowanie w sklepach internetowych a może prezent wykonany własnoręcznie. Cudownie jest sprawiać niespodzianki swoim Bliskim i Przyjaciołom, widząc uśmiech na ich twarzach. Najlepsze prezenty to te, które dajemy z głębi serca. Czas spędzony razem, wsparcie, miłość, wspólne zabawy, śmiech. Tym wszystkim możemy obdarować się wzajemnie w te Święta. Podarunek zaangażowany emocjonalnie to najlepszy, jaki można otrzymać oraz dać komuś. W nadmiarze codziennych obowiązków, stresu zapominamy o tym, co ważne. Nie traktujmy Świąt zadaniowo, odhaczając kolejne punkty z listy. Niech to będzie czas pełen refleksji, pozytywnych niespodzianek, miłości i radości.

 

 

Prezenty od serca

Co roku obiecujemy sobie, że zaczniemy szybciej planować Święta. Okazuje się jednak, że czas pędzi tak szybko, że jesteśmy spóźnieni choćby z kupowaniem prezentów świątecznych.

Aby szukanie upominków nie stało się przykrym obowiązkiem, warto dużo wcześniej o tym pomyśleć. Kupowanie na ostatnią chwilę bywa stresujące i przytłaczające. Kupujemy pod wpływem chwili, emocji i wówczas prezenty okazują się nietrafione. Wręczamy podarki, które często po Świętach wracają w postaci zwrotów do sklepów. Niech to nie będą prezenty w stylu „aby coś było” lub „musi być idealnie trafiony”. Chodzi o pamięć, potrzebę płynącą z serca, o poznanie marzeń drugiej osoby.

Z pewnością łatwiej jest obdarować osobę, którą dobrze znamy. Znamy jej gust, preferencje, potrzeby. Najlepszymi odbiorcami są dzieci, choć i one miewają wybredne gusta. Dziecięca radość i szczerość potrafi rozładować najbardziej napiętą atmosferę. Uczmy się od dzieci! Aby uszczęśliwić drugą osobę, nie trzeba wspinać się na wyżyny swoich możliwości finansowym. Zarówno te drobne prezenty, jak i te droższe potrafią sprawić wiele radości i wywołać uśmiech na twarzy bliskiej osoby.

 

 

Idealny prezent na Święta

Czy istnieje genialny pomysł na prezent? Choć pomysłów jest niezliczona ilość, to nie ma recepty na idealny prezent. Najbliższy ideału będzie ten z głębi serca. Z pewnością obdarowana osoba to doceni. Relacja, jaka łączy Cię z osobą, którą pragniesz obdarować, na pewno ułatwi wybór. Idealny prezent na Święta to nie taki, który zrujnuje Twoje finanse, ale wyjątkowy, przemyślany, muśnięty dawką miłości upominek. Nasza uwaga i miłość to najcenniejsze co możemy zaoferować drugiemu człowiekowi. Nadaj wybranemu prezentowi osobistego charakteru, a to sprawi, że będzie on oryginalny i wyjątkowy.

 

 

Podarunek z najwyższej półki

Prezent okraszony miłością, tak jak pierożki cebulką będzie najpiękniejszym i najdroższym, jaki możesz ofiarować osobie, którą kochasz. Upominek ciepły jak serducho ogrzeje atmosferę, wywoła szczęście, uśmiech a być może łezkę wzruszenia.

Życzymy Wam zdrowych, spokojnych, rodzinnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Udanych spotkań, wspólnego kolędowania, wszelkiej radości oraz pomyślności.

Wesołych Świąt♥

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl